145232 1 large - Портал Дія: нові можливості та послуги в мобільному форматі

Держава у 2022 анонсувала сервісні оновлення додатку Дія. Заплановано, що Україна в повному обсязі отримає доступ до послуг, які стосуються прописки, довідки про несудимість. З’явилася також можливість поширити у застосунку техпаспорт на автомобіль для надання іншій особі права користування вашим автотранспортом

Також з’явилась нова функція опитування громадян за допомогою телефону. Трудовий стаж тепер можна відстежувати в додатку. Крім того, переселенці отримали змогу оформлювати державну допомогу та пільги, не виходячи з дому.

Оформити пенсію, чи субсидію, отримати довідку про доходи, кредит чи допомогу на дитину, – тепер для цього не потрібно витрачати час, збираючи нескінченну купу довідок.

Окрім допомоги громадянам та підприємствам, Міністерство цифрової трансформації оголосило про створення нового проєкту “Дія.City”для сприяння розвитку діяльності ІТ компаній в Україні. Допомога буде надаватися у вигляді створення сприятливого простору для ІТ бізнесу – пільгового оподаткування, захисту інтелектуальної власності, створення умов для збільшення інвестицій та конкурентоздатності українських ІТ компаній.