dystanczijne navchannya porady dlya vchyteliv e1586873228369 - Які зміни чекають освітню галузь у 2022 році?

Безумовно, освітній процес зазнав величезних змін в останні роки, що минули. Життя в умовах пандемії і необхідність дистанційного навчання значно збільшили актуальність цифрових технологій.
Саме тому Міністерство освіти та науки та у поточному році планує ввести в дію Стратегію Цифрової трансформації освіти і науки». Цей проєкт буде реалізовуватися за допомогою коштів ЄС, які будуть спрямовані на оснащення шкіл необхідним обладнанням. 

Крім того, паперові підручники будуть доповнені електронними додатками, які буде зручно використовувати під час дистанційного навчання. Поки що планується видати цифрові навчальні посібники для 5-х та 9-х класів.
З вересня 2022 року НУШ має охоплювати не лише початкову, але і базову освіту. Для цього школи повинні підготувати методичну та матеріально-технічну базу. Наступним кроком МОН планує реформувати старшу школу.
З 1 січня 2022 збільшено об’єм фізичної активності дітей. Згідно з Концепцією розвитку щоденного спорту, школа повинна забезпечити високий рівень рухової активності учнів.

Значну увагу буде приділено для створення безпечних умов у школах, буде оновлено протипожежні системи, проводитиметься навчання вчителів не тему безпеки в навчальному закладі.