img top - Нові валідатори у наземному транспорті: які функції з'являться найближчим часом

Найближчим часом проїзд у наземному транспорті стане ще комфортнішим. У Київській міській адміністрації повідомляють, що система Е-квиток розширює свої можливості, пише 2NEWS.

Вже більше шести місяців столиця повністю відмовилася від використання талонів з паперу в перевагу електронних квитків, е-card та картки киянина. Проте для більшості населення відсутність оплати банківською картою, як, наприклад, у метрополітені, є великою незручністю.

Проте, вже у лютому 2022 року розпочинають тестувати оплату банківською картою в наземному транспорті. Спочатку це буде на декількох маршрутах, а потім поступово буде з’являтися у муніципальному транспорті всього міста.

Петро Оленич розповів про переваги впровадження е-квитка. У місті нарешті з’явився сучасний облік пасажиропотоку, прозора система оплати і зручність для пасажирів.

З коментарів посту Київської адміністрації у ФБ бачимо, що більшість людей ще досі не знає про всі види оплати. Так, підписники, запитують як скористатися карткою киянина у наземному транспорті або де купити електронний квиток, окрім станцій метрополітену. Є і ті хто незадоволений, що велика кількість пасажирів все ж зовсім не оплачує проїзд. Сподіваємося, що з додаванням послуги банківської карти бажаючих зручно оплатити проїзд стане більше.