H70aa88daf4744619ae0530c2a7b16cf65 - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

Будинок ніколи не буде занадто великим, а деякі дійсно страждають від нестачі місця. Але не все залежить від розмірів. Якщо складно додати квадратні метри до свого будинку, є рішення, які ви можете (і повинні) прийняти, щоб отримати додатковий простір. Інвестуйте в організацію простору і побачите, що ваш будинок «зростає». Ми допоможемо вам розбудити у вас Марі Кондо.

Яким би великим він не був, наш будинок завжди здаватиметься нам маленьким, згодні? Віддаєте перевагу простішому декору чи багатшому на аксесуари, чи ви є “скарбничкою” предметів і спогадів або більш відірваним від матеріальних благ, правда в тому, що місця в будинку ніколи не буває занадто багато. Але що робити, якщо конкретні розміри житла не відповідають цим потребам?

FYUPzoE6EzsZLVLyc8UoUv9uuX4PI v xh6ecGWZ9yFUQa3Ot1TIqeq 7TKzITpRpwuOJpVTR9aHu6lhhC5i1naXcPw07NFPegSHzS vvVYpOp1CWPy78za7uAwc060YTpKWEJUG - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

Ставка на зберігання: секрети Марії Кондо

Є кілька прийомів, за допомогою яких можна зробити невеликий будинок «більше». Один з них – зробити ставку на зберігання, отримання простору, комфорт і стиль. Частина секрету полягає в методі (і прихильності), інша частина – у тому, щоб мати правильні предмети, щоб ви могли застосувати ці інвестиції на практиці в організації. На цьому шляху ділимося з вами декількома порадами на 2news.com.ua.

8tCC1b2sVIdXiSI6IAbte1koK3q31WUG MfjuLFy7ggu6qx1Y8uSN7Pu54ARdZqXrBO Ddp3KIH49S10PjX9Cf Yzg3i1 S2yMSC1KMAkkmrOCkFiRzeqEWrWhNRp3ENjLG4xKxz - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

У спальні шафа (і аксесуари) мають значення…

Почнемо з одягу. Необхідність, так, але для багатьох це теж пристрасть, «заява» про шлях буття в житті. Але одяг, як і раніше, може стати великим головним болем, коли ми втрачаємо нитку. Ви знаєте той предмет одягу, який ви ідеалізували надіти наступного дня, і вже шукали всюди, але не знаєте, де він може бути? Відчуйте себе зрозумілим, але з усвідомленням того, що в основному ви повинні уникати подібних ситуацій, а також з тим почуттям, що незалежно від того, скільки у вас одягу, вам ніколи не буде що вдягнути.

Kc6m6euFxMzFQGhmbOev2DimZFndlF chAnVtKCYiNXcAu7iUdQM4vgENr0MYzhgKwXIYmbx9t05lbXOdRzg4Yr1qOLYPy0oUNxGI3IZkU41elZ2UTVk8oa9d2dZyeBu70KieWkJ - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

Подобається? Визначте стратегію, зробіть вибір – відкиньте те, що вам більше не потрібно, – розділіть одяг за категоріями і, звичайно ж, знайдіть місце, де їх можна розташувати (до речі, особлива увага при складанні одягу: формування прямокутників або рулонів з штуки будуть в ідеалі ). Крім гардеробу є аксесуари, які необхідні і з погляду зберігання, і з точки зору декору.

Ви можете вибрати відкритий гардероб, який дозволить вам візуально стикатися з одягом, щоб знати, які вбрання у вас є. Ящики для зберігання – важливий партнер у цій місії, щоб залишити кімнату серйозною та стильною, не кажучи вже про те, що вона стала набагато більшою, ніж коли у вас був розкиданий одяг та взуття. Навіть гуру домашнього господарства Марі Кондо схвалила б ці рішення.

uBsR3ZrjwUOrsfXJqircKrM50qeUZf9Jo0e97PFbt8hwh9diIImoogdYgngTscLNPCHvAeGRp6LDp qTeMlYtKfYclATIHAaPnboc1aFDMNfhNebBOjFzV4LwxoeWSmm4NSqSA6I - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

… а в холі?

Той, хто каже, що спальня, також називає передпокій, де таке розташування може мати сенс: подумайте про пальто, коли ви входите у свій будинок з вулиці, а також про туфлі, які ви знімаєте, коли проходите через двері, щоб не забруднити підлогу . Ці варіанти зберігання не тільки практичні, але і є чудовою візитною карткою для гостей, які будуть вражені.

H6gpOR 40heaFcsrdkJzSWVGcj0xP6 NxShd1wXjMt6rGvtzd6R2aP3hFcs10 Q0Zjc VPhTEOnqPG48Zm7zGDq8pdCczO3rQcYn 3KhRXeCaLCi MpK3q fe4YtCP3UI4enlA0v - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

Кухня та комора, інші «критичні» зони

Навіть на кухні можна легко встановити хаос, якщо допустити ескалацію безладу. Все, чого ми не хочемо, – це дозволити продуктам старіти і припинити їх вживати, тому дуже важлива ретельна організація комори. Деякі предмети можуть бути дуже корисними, наприклад, скляні банки або герметичні коробки для зберігання їжі та спецій, що спрощує, наприклад, визначення кількості, яка у вас ще залишилася, і, таким чином, дозволяє уникнути покупок непотрібних речей.

XH9KMIuUA7oPF yqvMxHs1ehnRIVnkNNSZ8sAsS21EsrKM8pyiReJyeQz7bNXH7KVLAlYKHkhzOMikbH9pTcRAv k52tpyEcJdlw9SSUB1cR2n yxL1X4hIN7ppj H6r5SZ9jp2l - Стильне сховище: ваш будинок маленький? Зробіть його "більше"

Кольорові та візерункові банки – це інші функціональні елементи на кухні, які можуть додатково контрастувати зі звичайно більш монохромними тонами, що зустрічаються в цих областях, таким чином вони є декоративним аксесуаром, який ви захочете включити.

Якщо подумати про ще більш прагматичний аспект, кошики, в яких можна розмістити різне кухонне начиння або навіть продукти – або в більш традиційному варіанті, або в більш новому підході – або конструкції для зберігання пляшок, безсумнівно, стануть хорошими союзниками з метою зберігання (і не нехтуючи стиль!).

Тепер, коли ви засвоїли теорію, залишається лише застосувати ці поради на практиці.