glavnyy cvet 2022 goda very peri 1100640m9 1 - Що буде в моді цієї весни?

Весна вже на порозі, а це означає, настав час вирушати на шопінг за обновками!

Але спочатку поговоримо про модні тенденції сезону-весна літо 2022. Відразу скажемо, зараз у моді різноманітність кольорів та фасонів. Щоб не загубитися у різноманітності, дуже важливо орієнтуватися у модних тенденціях, це допоможе підібрати потрібну саме вам річ, і заощадити гроші. Адже усвідомлене споживання має стати головним трендом нашого часу!

Отже, почнемо із кольору. На 2022 рік інститут кольору Pantone оголосив головним кольором відтінок синього з додаванням фіолетово-червоного підтону, назвавши його Very Peri. Також у моді помаранчевий, жовтий, неонові кольори, пастельні відтінки.

Що стосується фасонів та моделей, тут вибір не менший. Також ми будемо носити шовкові сукні, спідниці будь-якої довжини (окрему увагу варто звернути на міні спідниці), бахрому і подовжені шорти.

З верхнього одягу з нами залишаються куртки-косухи, пальта, шкіряні плащі. Втім, їх уже можна назвати класикою, так тісно вони увійшли до нашого гардеробу.

Чого не скажеш про джинси із низькою посадкою на талії, які знову повернулися на модні подіуми. Носити їх пропонують із укороченими топами. Тому по дорозі доведеться забігти в спортзал, щоб зустріти весну у всеозброєнні!

Поділитися цим: