namorados - Подарунок з любов'ю: що вручити коханій на день святого Валентина

Свято кохання зовсім скоро, і, щоб вам не довелося сушити голову над ідеєю подарунка, ми запропонуємо вам декілька варіантів. Адже навіть якщо ви не дуже серйозно ставитеся до цього дня, будьте впевнені, що вашао кохана дівчина буде рада такому прояву уваги.

До речі, день кохання це прекрасний привід і найвдаліший час для того, щоб зізнатися у своїх почуттях, якщо ви досі не наважувалися це зробити. Атмосфера романтики і свята сприяє прояву почуттів, і ви маєте усі шанси отримати позитивну відповідь.

Квіти, звичайно, обов’язковий елемент свята. Також символіка у вигляді сердечок завжди актуальна 14 лютого, це можуть бути цукерки, м’які іграшки, свічки і чашки із зображенням серця. Крім того, актуальні ювелірні прикраси, духи, сертифікати в SPA салон. Ваша дівчина обов’язково зрадіє новому смартфону, бездротовим навушникам, фітнес браслету. Уважний чоловік обов’язково здогадається, про що мріє кохана.

Але найголовніше —це  створити атмосферу свята і любові. Сніданок, поданий в ліжко, подарує романтичний настрій на увесь день. Заплануйте вечерю удвох, перегляд романтичного фільму, прогулянку або похід до театру. Подаруйте їй свою увагу і любов!