покупка бу авто

Що потрібно знати при покупці автомобіля? Немає нічого складного в купівлі старого автомобіля, однак є кілька речей, які необхідно знати, щоб уникнути типових помилок та розчарувань. Ось поради при покупці бу авто від 2NEWS. Використовуючи їх, ваша покупка вживаного авто буде тільки на радість.

 1 – ВИЗНАЧАТИ СВОЇ ПОТРЕБИ

Знайти час, щоб визначитися з моделлю, яку ви шукаєте. Дизель Renault Scénic, вживаний бензиновий Opel Corsa і вживаний DS5 Hybrid4 мають мало спільного. Вам потрібно 5 місць чи 7 місць? Це сімейний автомобіль чи другий домашній автомобіль? Чи можете ви хочете зменшити свій вуглецевий слід, купивши електромобіль або гібридний автомобіль із підзарядкою від мережі?

cars say 3 1 - 9 ПОРАД ДЛЯ ХОРОШОЇ КУПІВЛІ Б/У АВТО: ЯК ПРИДБАТИ ВЖИВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

2 – ВСТАНОВИТИ БЮДЖЕТ

Перед початком дослідження найкраще визначити загальну або щомісячну суму, яку ви готові витратити, адже покупка бу автомобіль може знатно урізати ваш бюджет. Також це не дозволить вам витрачати час на автомобілі, які занадто дорогі або, навпаки, не відповідають вашим очікуванням.

Подумайте про спосіб фінансування: готівкою, класичним кредитом? Якщо ви любите часто міняти свій автомобіль, розгляньте варіант лізингу з можливістю покупки – формула, яка розвивається дуже швидко та приваблює все більше та більше споживачів! Додатково врахуйте, що є податок при покупці бу авто.

3 – ОБДУМАЙТЕ ІДЕЮ АВТО ЗІ СТОРОНИ

Вибираючи покупка бу автомобіля в Україні, потрібно знати ринкові ціни. Знайдіть час, щоб порівняти в інтернеті різні ціни на вживані моделі, які ви шукаєте. А якщо у вас є машина на продаж, також перевірте її рейтинг та оцінку.

df293faa187aa99ddbe6b29a79f59cd3 1 1024x683 - 9 ПОРАД ДЛЯ ХОРОШОЇ КУПІВЛІ Б/У АВТО: ЯК ПРИДБАТИ ВЖИВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

4 – ПЕРЕВІРТЕ КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ВИКОРИСТАНОГО АВТОМОБІЛЯ

Необхідно ретельно одразу оглянути загальний стан автомобіля. Ніщо не повинно вислизати від вас.

Переконайтеся, що все обладнання працює, що немає проблем, що заважають водінню і що все гаразд. Будьте обережні всередині та зовні! Переконайтеся, що автомобіль ніколи не був серйозно пошкоджений.

5 – СПРОБУЙТЕ АВТОМОБІЛЬ

Незалежно від типу продавця або дилера, у якого ви хочете купити автомобіль, ви маєте право спробувати свій фаворит перед покупкою. Не поспішайте, адже покупка бу автомобіля оформлення вимагає виваженого рішення. = Скористайтеся можливістю випробувати досвід водіння та переконатися, що автомобіль вам підходить.

Будьте певні, що:

 • автомобіль працює без аномального шуму двигуна чи ходової частини;
 • зчеплення немає слідів зносу;
 • передачі перемикаються правильно;
 • викид вихлопних газів у нормі;
 • на панелі приладів немає сигнальної лампи;
 • немає явних витоків олії чи води.
1899267459 1 - 9 ПОРАД ДЛЯ ХОРОШОЇ КУПІВЛІ Б/У АВТО: ЯК ПРИДБАТИ ВЖИВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

 6 – ЗАДАВАЙТЕ ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ

 1. Який пробіг у машини? (порівняйте з лічильником та журналом технічного обслуговування);
 2. Який толк від машини?
 3. Чи була вона колись пошкоджена чи відремонтована?
 4. Коли був останній прогін?
 5. Чому ви хочете продати цю машину?
 6.  Ціна договірна?

 7 – ВИКОНАЙТЕ АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОЦЕДУРИ В ОБОВ’ЯЗКОВІЙ ФОРМІ

Будь-яка покупка автомобіля оформлення вимагає адміністративних процедур та документів: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про передачу, довідка про ситуацію (без застави), книга технічного обслуговування, технічний контроль… Переконайтеся, що ви нічого не забули та вчасно приступите до роботи.

avto 1 1 1 - 9 ПОРАД ДЛЯ ХОРОШОЇ КУПІВЛІ Б/У АВТО: ЯК ПРИДБАТИ ВЖИВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

8 – ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ЦЕ НЕ НОВА МАШИНА

Хто говорить б/у, той каже машина вже б/у. Таким чином, механічні проблеми можуть виникнути швидко, що призведе до витрат на ремонт. Це, безумовно, пояснює нижчу ціну, але слід пам’ятати! Тим більше, що складно отримати всі гарантії на фактичний стан автомобіля, якщо не викликати фахівця.

9 – НЕ ПОСПЫШАЙТЕ, ЩОБ ВИБРАТИ СТАРИЙ АВТОМОБЫЛЬ

Без переживань. Така зобов’язуюча покупка (з часом та з фінансової точки зору) повинна мати достатньо часу для дослідження, аналізу та роздумів. Ви знайшли Fiat 500 або Volkswagen Golf своєї мрії за вигідною ціною і, схоже, він в ідеальному стані? Приділіть кілька днів тому, щоб порівняти, проаналізувати та обміркувати своє рішення.