Клімкін скептично ставиться до ідеї створити міністерство для заробітчан

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін має застереження щодо ініціативи створення відомства з питань трудової міграції.

Про це він повідомив у Facebook. 

"Новий орган з питань трудових мігрантів, про який зараз так багато говорять, - що він може реально змінити? Ускладнити взаємодію з органами та міністерствами інших країн, забюрократизувати природний процес? Хіба цього ми хочемо? Я не проти створення окремої установи, але давайте спершу визначимось, що ми від неї очікуємо і для кого вона, які ресурси вона має координувати. А головне – що може і має зробити держава, а що краще вдасться зусиллями громадянського суспільства та бізнес-сектору", - написав Клімкін.

За його словами, потрібно вирішити, що саме держава може і має створити, що саме варто підтримати: страхування, школи, збереження національної ідентичності.

Похожие записи

У Десантно-штурмових військах створили новий підрозділ

В одній із окремих частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України створили новий підрозділ - комендатуру десантного забезпечення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерствоа оборони України.

У міжнародній авіавиставці в Індії беруть участь 15 оборонних підприємств України

Півтора десятка державних та приватних оборонних підприємств України беруть участь у міжнародній авіаційній виставці АероІндія 2019, яка стартувала 20 лютого у місті Бангалор (Індія).

Про це повідомляє прес-служба концерну “Укроборонпром”.

Геращенко повідомила, скільки українок служать у лавах ЗСУ

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що у Збройних силах України за контрактом служать 25 тисяч жінок.

Про це вона написала у Facebook, коментуючи військовий парад до Дня Незалежності, в якому вперше взяли участь жінки-воїни.

Хоч на Марс: ужгородський вчений винайшов спосіб жити без їжі

Доктор хімічних наук Василь Гомонай із Ужгорода винайшов спосіб переробки відходів життєдіяльності (вуглекислого газу) на органіку, завдяки якому можна тривалий час існувати без звичайної їжі.

Як розповів науковець на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі, цей винахід дає змогу організовувати тривалі подорожі в космосі та навіть життя на Марсі.