Клімкін скептично ставиться до ідеї створити міністерство для заробітчан

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін має застереження щодо ініціативи створення відомства з питань трудової міграції.

Про це він повідомив у Facebook. 

"Новий орган з питань трудових мігрантів, про який зараз так багато говорять, - що він може реально змінити? Ускладнити взаємодію з органами та міністерствами інших країн, забюрократизувати природний процес? Хіба цього ми хочемо? Я не проти створення окремої установи, але давайте спершу визначимось, що ми від неї очікуємо і для кого вона, які ресурси вона має координувати. А головне – що може і має зробити держава, а що краще вдасться зусиллями громадянського суспільства та бізнес-сектору", - написав Клімкін.

За його словами, потрібно вирішити, що саме держава може і має створити, що саме варто підтримати: страхування, школи, збереження національної ідентичності.

Похожие записи

У Десантно-штурмових військах створили новий підрозділ

В одній із окремих частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України створили новий підрозділ - комендатуру десантного забезпечення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерствоа оборони України.

Геращенко повідомила, скільки українок служать у лавах ЗСУ

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що у Збройних силах України за контрактом служать 25 тисяч жінок.

Про це вона написала у Facebook, коментуючи військовий парад до Дня Незалежності, в якому вперше взяли участь жінки-воїни.

Президент хочет создать орган для формирования претензии Украины к России

Президент Украины Петр Порошенко призвал Кабинет министров Украины создать межведомственный координационный орган для формирования претензии Украины к России. Об этом сообщает страница президента в Facebook.